Raamatupidamine ja palgaarvestus

Teenused on kõike sisaldavad. Palgaarvestus ja raamatupidamise teenused sisaldavad automaatselt kõiki väliseid ja siseseid raporteid. Jälgime seaduse muudatusi ja informeerime klienti, vastavalt vajadusele, kõikidest seaduse muudatustest.

Meie teenuste hulka kuulub ka siseaudit, millega kaasnevalt kontrollime kliendi raamatupidamise õigsust igakuiselt. Puuduolevad arved või mahaarvamise küsimused ning erinevad raamatupidamisteenusega seonduvad küsimused esitatakse kliendile igakuiselt standard teenuse osana.

Läbipaistvus ja kliendi kontrollimise lihtsus kindlustatakse igakuise bilansi, pearaamatu ja päevaraamatuga, mis saadetakse kliendile, soovi kohases formaadis iga kuiselt. Kliendil on võimalik ligi pääseda oma raamatupidamisele, Jasecon´i e-raamatupidamis süsteemi kaudu.

E-Raamatupidamise teenused

Pakume klientidele kõike hõlmavat, laialdaste võimalustega internetipõhist raamatupidamist ja juhtimisteenust. Iga kliendi vajadusi hindame individuaalselt. Mobiilsete arvete salvestamine, e-arved ja müügiarved on võimalik ühendada/siduda raamatupidamise süsteemiga. Pakume paberivaba e-raamatupidamist, hübriidlahendusi ja traditsioonilist paberkandjal raamatupidamist, vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele.

Stardipakett

Stardipakett sisaldab uue firma loomisega kaasnevat dokumentatsiooni koostamist. Pakume kliendile konsultatsiooni uue firma registreerimisel algusest lõpuni. Kindlustame kliendile soodsa, stressivaba ja hästi järjestatud alguse firmategevuse alustamisel.

Haldus, kontrollimine, audit ja ametlikud teenused

Meie kliendid teavad Jasecon Oy-d kui ühe peatuse partnerit. Pakume klientidele erinevaid majandushaldusega seonduvaid teenuseid ja lisaks võimalust minimaliseerida siseseid haldusega seonduvaid kohustusi. Pakutavad auditeerimis- ja juriidilised teenused on üle kümne aastase koostöötegevuse ja usaldusväärse suhte taustaga. Väliste advokaadibüroode ja auditeerimis teenuste kasutamine, loob läbinähtava ja erapooletu lähenemise, kusjuures tähelepanu keskseks jääb eeskätt kliendi seisukoht.

Võta meiega ühendust, kui soovid personaalset pakkumist majandusteenustele või kui vajad abi uue ettevõtte rajamisel või ärialast konsultatsiooni, saates sõnum aadressile:
 
Andmekaitse (GDPR)

Site by Stuart Allt Web Design