Personaalsed raamatupidamisteenused.

Meie nõuded juhtimisteenustes hõlmavad ühesuguseid kriteeriumeid - prognoositavus, normeerimine ja paindlikkus, sõltumata sellest kas tegemist on rahvusvahelise äriühinguga või kohaliku väike ettevõttega. Omame aastakümnete pikkust kogemust rahvusvaheliste ja kohalike, suurte ja väikeste klientidega, kus peame kinni oma põhimõtetest - väärtustest.

Eraldume suurtest raamatupidamisteenuste pakkujatest just personaalse teenuse näol. Igal kliendil on üks võtme kliendi haldur, keda toetab igapäevases töös ja kõigis suhtlusringides osanik.

Jasecon OY on kasvanud orgaaniliselt, kus töötab pühendunud ja pikaajalise kogemusega personal. Oleme keskendunud kvaliteetsete teenuste pakkumisele. Meie teenused on kättesaadavad soome-, eesti-, inglise-, saksa- ja itaalia keeles. Meie liikmelisus rahvusvahelises raamatupidamise võrgus võimaldab meil pakkuda tõelist rahvusvahelist teenust, kahjustamata kohaliku perefirma loodud kliendi lähedust.

Jasecon Oy memberships and accreditations include:

AAA Credit Rating
Jasecon is rated AAA for creditworthiness by the Bisnode credit-evaluation system for companies.
www.bisnode.com

Strongest in Finland
The certificate indicates Jasecon’s positive financial figures, background information and good payment behaviour.
www.asiakastieto.fi

3E Accounting
International network for experienced professionals, allowing Jasecon to offer high quality services both locally and internationally.
www.3ecpa.com

Võta meiega ühendust, kui soovid personaalset pakkumist majandusteenustele või kui vajad abi uue ettevõtte rajamisel või ärialast konsultatsiooni, saates sõnum aadressile:
 
Andmekaitse (GDPR)

Site by Stuart Allt Web Design